yallar
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Vispasaules vēderdeju diena 14. maijā, 2011

Перейти вниз

Vispasaules vēderdeju diena  14. maijā, 2011 Empty Vispasaules vēderdeju diena 14. maijā, 2011

Сообщение  blondyimp Пт Май 20, 2011 2:56 am

Pagājušajā sestdienā, 19. maijā, kad visapkārt notika muzeju nakts, mums, dejotājām, notika Pilles Roosi rīkotais vispasaules vēderdeju dienas pasākums jaukā kaljānas kafejnīcā "Melnā pantēra". cheers
Pasākumā tika aicināti visi dejotāji un ieradās paši labākie, tomēr ne īpaši kuplā skaitā. Oksana Šiļenko, Bogdans Maugurans, kā arī citi Latvijā pazīstami un ne tik pazīstamas dejotājas. Wink
Priekšnesumus sniedza dejotāja Sigita,Vineta, Darya un grupas Mytos style un Angelfish. Starp dejošanu mums bija iespēja piedalīties izsolē un iegūt skaistas lietas, kas piederēja Latvijas populārākajām dejotājām un Pillei Roosi. Es ieguvu savā īpašumā Pilles Roosi dejošanas nūjiņu un naudiņa, ko ieguva izsolē, tika nodota bērniem ar dzirdes traucējumiem.
man patika šis jaukais vispasaules vēderdeju dienai veltītais pasākums, iepazinos ar brīnišķīgām dejotājām, pati dejoju, lai gan tik uztraukusies nebiju sen, laikam pie vainas aukstā grīda un nozaudētais auskars Wink flower
Burvīga bija sadancošanās pie beledy un haligi mūzikas kopā ar Pilli un visiem klātesošajiem.
Tā kā šis pasākums tiek atzīmēts visā pasaulē, tam ir īpaša mājas lapa - http://www.worldbellydanceday.com, kurā tiks ievietotas fotogrāfijas no Latvijā notikušā pasākuma.
Es ceru, ka nākamgad mūsu šī gada mazajam pulkam tomēr pievienosies arī citas dejotājas un deju-mīļi, kuriem varbūt tikai patīk skatīties un apbrīnot austrumu dejas! bounce cheers bounce
blondyimp
blondyimp

Сообщения : 45
Дата регистрации : 2009-11-18
Возраст : 40
Откуда : Riga

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения